Kto jsme

Co děláme

Společnost Cardiomedical, s.r.o. je soukromá společnost zabývající se distribucí speciálního zdravotnického materiálu pro léčbu kardiovaskulárních onemocnění v oblasti intervenční kardiologie, elektrofyziologie, arytmií a periferní cévní intervence.

Naše společnost byla založena v roce 2017 a vznikla jako tržní potřeba poskytovat vysoce kvalitní výrobky se znalostmi nejen technických parametrů specializovaného materiálu, ale také profesionálního osobního přístupu k našim obchodním partnerům.

Naše činnost sestává z uvádění nových produktů na trh, se znalostí regulačních procesů v naší zemi. Participujeme a spolupracujeme s výrobci při klinických studiích a post-marketingovém sbírání dat. Vysoce kvalifikovaný tým zajišťuje technické poradenství a školení týkající se našich produktů. Spolupráce s profesionály v oboru a KOL nás neustále posouvá dál. Jsme aktivní nejen v samostatném prodeji výrobků, ale také v otevírání palčivých témat ve zdravotnickém segmentu, vyplývajících z našeho směřování. Entuziasticky podporujeme lékaře při používání nových technologií i v jejich profesionálním rozvoji. Naše aktivity se týkají všech oblastí zavedení a správného používání speciálního zdravotnického materiálu v medicínském prostředí.